Larisa Cerić zauzima 2. mjesto na Svjetskoj judo ranking listi

Bosanskohercegovačke judašica Larisa Cerić napredovala je na drugo mjesto Svjetske ranking liste u kategoriji +78kg.

Cerić je napredak ostvarila zahvaljujući odličnim rezultatima u ovoj sezoni, saopćeno je iz Judo saveza BiH.

Trofejna judašica u ovoj sezoni osvojila je treće mjesto na evropskom prvenstvu u Varšavi, drugo mjesto na Grand Prixu u Antaliji, treće mjesto na Grand Prixu u Dusseldorfu, te prvo mjesto na Evropa openu u Minsku.

(Agencije)

Previous Ni nakon 25 godina od ubistva Blaža Kraljevića i osam pripadnika HOS-a niko nije odgovarao za ovaj zločin
Next VODEĆI U GRUPI: Košarkaši Bosne i Hercegovine pobijedili Armence - 98:85 (Video)

Završeno EP do 23 godine: Judo savez BiH najbolji organizator svih evropskih takmičenja u 2022. godini

Posljednji dan Evropskog prvenstva u judou do 23 godine, koje je u petak počelo u Sarajevu, Evropska judo unija (EJU) iskoristila je kao priliku da Judo savezu Bosne i Hercegovine

Poraz ‘Zmajeva’ u Lisabonu

Reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je večeras u Lisabonu na stadionu Benfice od reprezentacije Portugala rezultatom 3:0 (1:0) , u okviru 3. kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2024 u Njemačkoj.

Karatisti Bosne i Hercegovine prvaci Balkana!

Pobjedama nad reprezentacijama Bugarske 3:0, Srbije 2:1 i Turske 3:1 naši karatisti osvojili su titulu najboljih na Balkanskom prvenstvu koje je održano u Čačku (Srbija). Pod selektorskom palicom Denisa Muhovića