‘Mogli smo otići na dva svjetska i dva evropska prvenstva’ (VIDEO)

Haris Medunjanin igra treću sezonu u američkoj MLS fudbalskih ligi. Za Glas Amerike govori o igranju i životu u Americi, o reprezentativnoj karijeri i prestanku igranja za nacionalni tim, kao i o nedisciplini, koja je, po njemu, jedan od razloga zbog kojih Bosne i Hercegovine nije igrala na više velikih takmičenja.

Previous U Cazinu počinje s radom fabrika s najmodernijom tehnologijom za skladištenje voća
Next Bosna i Hercegovina bogatija za 45 doktora nauka i umjetnosti (VIDEO)

Fudbal: Bosna i Hercegovina večeras igra s Ukrajinom

U Lvivu će večeras (20:45) biti odigran meč kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2022. u kojem će se reprezentacija Bosne i Hercegovine sastati sa selekcijom Ukrajine. Ovo će ujedno biti i

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci osvojila bronzu na EP-u

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci osvojila je bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu u Poreču.  Izabranici selektora Mirze Hrustemovića u susretu za treće mjesto danas su pobijedili domaću selekciju

Reprezentacija BiH u finalu Evropskog prvenstva u ragbiju 7

Ragbi reprezentacija Bosne i Hercegovine u popularnoj olimpijskoj sedmici igrat će u finalu Evropskog prvenstva, grupa C, sa selekcijom Irske. U polufinalu je Bosna i Hercegovina savladala selekciju Srbije 24:10,