Pudar izborila finale na Evropskom prvenstvu

S vremenom 2:05.57 Lana Pudar plasirala se u finale discipline 200 metara leptir na EP u malim bazenima. Pudar je bila 2. u svojoj grupi a ukupno treća.

Finale 200m leptir je sutra. Pudar će nastupiti i na 100 metara iste discipline.

Iman Avdić, još jedna mlada bosanska plivačica, nastupila je u kvalifikacijama 200m leptir te završila na 19. poziciji.

Prvenstvo se održava u rumunskom gradu Otopeni.

Previous Doktor Kenan Arnautović izabran za potpredsjednika Svjetske federacije neurohirurga
Next Bihać: Radovi na sportskoj dvorani "Luke" konačno su završeni

Lana Pudar i Iman Avdić – biseri bosanskog sporta, među najboljima u svijetu plivanja

Na Svjetskom prvenstvu u Melbournu danas je na programu bila disciplina 400 mješovito u kojoj je nastupila naša Iman Avdić (15). Odličnu trku Iman je završila u vremenu 4:42.56 što

Lejla Njemčević zauzela prvo mjesto na svjetskoj UCI maraton ranking listi

Najbolja bosanska biciklistkinja Lejla Njemčević nakon posljednjeg upisa bodova zauzela je prvo mjesto na svjetskoj UCI maraton ranking listi.  Naša takmičarka se nalazi na prvom mjestu sa 1178, na drugom mjestu

Još jedna medalja iz Poreča: Anes Bostandžić juniorski prvak Svjetske lige u karateu

Mladi karatista Anes Bostandžić danas je u Poreču osvojio naslov prvaka u juniorskoj Svjetskoj ligi i na taj način napravio ogroman rezultat na svjetskoj sceni. Bostandžić, koji je inače juniorski