Home » Sanja Vulić pred Sudom BiH: ‘Sljedeći put ćemo dovesti 5.000 ljudi. Pa, je*em li vam mamu, vidjećete’
NAŠI DANI

Sanja Vulić pred Sudom BiH: ‘Sljedeći put ćemo dovesti 5.000 ljudi. Pa, je*em li vam mamu, vidjećete’

Pristalice i stranački funkcioneri SNSD-a došli su pred Sud BiH kako bi pratili ročište predsjedniku Rs Miloradu Dodiku, prenosi NAP.

No, s obzirom na kapacitet sudnice, Sud BiH danas nije dozvolio svima da uđu jer nije bilo prostora i praznih sudnica.

Jedna od onih koja je ostala van zgrade Suda BiH je Sanja Vulić, šefica Kluba SNSD-a u Predstavničkom domu PS BiH. Ona je pred samim ulazom Suda BiH uputila gnusne psovke dok su mediji snimali.

“Sljedeći put ćemo ovdje dovesti 5.000 ljudi pa je*em li vam mamu, vidjet ćete”, poručila je Vulić.

Inače, u ovom predmetu protiv Dodika došlo je do promjene sudije, pa će umjesto Mirsada Strike koji ide u penziju, suditi Sena Uzunović.



Sanja Vulić ponovo psuje ispred Suda BiH: https://twitter.com/i/status/1754500298234626137