U18 Eurobasket: Bosna pobijedila Sloveniju i izborila četvrtfinale

U neizvjesnoj utakmici osmine finala Evropskog prvenstva juniorska košarkaška reprezentacije Bosne i Hercegovine savladala je Sloveniju i plasirala se u četvrtfinale.

65:59 bio je konačan ishod ovog susreta na EP-U u Slovačkoj.

Čampara je ponovo bio najefikasniji, ubacio je 20 poena. Sani Čampara je bio i najbolji strijelac grupne faze Eurobasketa.

Za polufinale će mladi Zmajevi igrati protiv pobjednika meča Njemačka – Srbija.

(MiruhBosne)

Previous Vlada FBiH - Uručeni ključevi vozila za 60 ratnih vojnih invalida
Next Manifestacija „Odbrana Bosne i Hercegovine - Igman 2017“: Očekuje se više od 20.000 ljudi

Ismail Barlov plasirao se u finale Svjetskog prvenstva

Ismail Barlov reprezentativac Bosne i Hercegovine plasirao se u finale Svjetskog seniorskog prvenstva u paraplivanju koje se održava u Mančesteru. Takmičar Plivačkog kluba SPID iz Sarajeva u disciplini 50 metara

Fudbaleri susjeda mundijalsku medalju proslavili uz stihove lijepe pjesme. Dalić pobjedu poklonio Ćiri – ‘koji je začeo sve ovo’

Fudbalska selekcija Hrvatske pobijedila je Maroko (2:1) u meču za treće mjesto na Mundijalu koji se održava u Državi Katar. Vatreni su tako dostigli uspjeg generacije ’98 osvojivši bronzu te