Balkansko prvenstvo za kadete, juniore i U-21, Ljubljana – 31 medalja za bosanske karatiste

U periodu od 17 do 19.11.2023.godine u Ljubljani održalo se Balkansko prvenstvo za kadete, juniore i U-21.

Delegacija Karate saveza Bosne i Hercegovine brojala je na ovom prvenstvu 165 članova.

U konkurenciji od 13 balkanskih zemalja i 1078 takmičara naše selekcije ukupno su osvojile 31 medalju, od kojih 8 zlatnih, 8 srebrenih i 15 bronzanih medalja te u Generalnom poretku zauzeli 3. mjesto.

-Član Karate kluba “Mawashi” iz Sarajeva i standardni reprezentativac Bosne i Hercegovine Tarik Šetić   osvojio je dvije zlatne medalje u kadetskoj konkurenciji u pojedinačnim borbama u  kategoriji više od 70 kg te kao član bh. tima u ekipnim borbama.

Previous Bosna ispravlja nepravdu! Nagrada "25. novembar" knjizi "Sporedan detalj" palestinske autorice Adanije Shibli
Next Hollywood: Melissa Barrera, još jedna glumica na udaru zbog propalestinskih stavova

Probnim skokovima otvoren Red Bull Cliff Diving Mostar 2019.

Probnim skokovima s 27 metara visoke platforme na Starom mostu u Mostaru je počelo takmičenje Red Bull svjetskog prvenstva u visinskim skokovima. Prve dvije serije natjecateljskih skokova na rasporedu su

Željezničar pobijedio Sarajevo na ‘Koševu’ za novo poravnanje na vrhu tabele

Fudbaleri Željezničara kao gosti pobijedili su gradskog rivala, tim Sarajeva u 18. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine, rezultatom 3:1, te preuzeli lidersku poziciju na tabeli. U 120. ligaškom, odnosno

Baždarević nakon remija u Zenici: Trebali smo biti agresivniji

U šestom kolu kvalifikacija za SP reprezentacija Bosne i Hercegovine odigrala je večeras na „Bilinom polju“ neriješeno 0:0 sa Grčkom. Prvu priliku na utakmici imao je bh tim u 12′.