Pudar izborila finale na Evropskom prvenstvu

S vremenom 2:05.57 Lana Pudar plasirala se u finale discipline 200 metara leptir na EP u malim bazenima. Pudar je bila 2. u svojoj grupi a ukupno treća.

Finale 200m leptir je sutra. Pudar će nastupiti i na 100 metara iste discipline.

Iman Avdić, još jedna mlada bosanska plivačica, nastupila je u kvalifikacijama 200m leptir te završila na 19. poziciji.

Prvenstvo se održava u rumunskom gradu Otopeni.

Previous Doktor Kenan Arnautović izabran za potpredsjednika Svjetske federacije neurohirurga
Next Bihać: Radovi na sportskoj dvorani "Luke" konačno su završeni

SP “Katar 2022”: Hrvatska savladala Maroko i osvojila treće mjesto

Fudbalska reprezentacija Hrvatske osvojila je bronzanu medalju na Svjetskom prvenstvu u Kataru, nakon što je danas u meču za treće mjesto slavila protiv selekcije Maroka rezultatom 2:1. Hrvatska je tako

Aktuelni prvaci Šveđani i pored pobjede nisu impresionirali na startu, Zmajevi šansu vide u nastavku EP-a

-Švedskoj je trebalo pet minuta i 25 sekundi da postigne prvi gol protiv Bosne i Hercegovine, ali su aktuelni šampioni na kraju ostvarili čistu pobjedu od 29:20. Međutim, oni završavaju

Selektor rukometaša iz Beča: Smještaj nam je poput Vatrogasnog doma; Austrijanci su kod nas imali ‘ptičjeg mlijeka’

Bilal Šuman, selektor rukometne reprezentacije Bosne i Hercegovine i njegovi izabranici stigli su u Beč, gdje će sutra protiv Austrije igrati odlučujuću utakmicu kvalifikacija za EURO 2018. Pobjednik duela plasiraće