Kadetska džudo reprezentacija Bosne i Hercegovine uspješno započela takmičarsku sezonu!

Na prvom ovogodišnjem Evropskom kupu za kadete, koji je održan 10. i 11. februara u italijanskoj Folonici, bosanskohercegovački kadeti osvojili su dvije bronzane medalje.

Bronzanim medaljama okitili su se Korina Džidić u kategoriji do 70kg i Ivan Miličević u kategoriji do 90kg čime su nastavili niz rezultata iz prethodne godine.

Treba istaći da je reprezentativac BIH Ivano Đinkić, koji je na ovom takmičenju ostvario plasman među pet najbojih u kategoriji do 81kg osvojio nove bodove, te je sa novim bodovima rangiran na prvo mjesto Svjetske kadetske ranking liste, dok se Ivan Miličević na svjetskoj ranking listi popeo na izvanredno 5. mjesto.

OK BiH
Previous Sarajevo - predstavljeni bosanski karatisti koji su osvojili medalje na Evropskom prvenstvu
Next Mediji objavili EUROPOL-ovu shemu koja otkriva: Konaković se u martu 2021. godine u Dubaiju susreo sa Edinom Gačaninom Titom!

VIDEO Pobjeda Lane Pudar u Barceloni uz ostvarenu A normu za Olimpijadu

Dame i gospodo, Lana Pudar je sa svojih 17 godina upravo isplivala A olimpijsku normu u disciplini 200m delfin s vremenom 02:08.36, došavši direktno sa pripremnog kampa iz punog treninga,

NAŠI LJUDI

Ljudskost ispred konkurencije: Samo je Amela prišla djevojci koja je pala na glavu

Na atletskom Svjetskom prvenstvu u Pekingu u kvalifikacionoj utrcu za žene na 1500 metara desila se prava drama.  Tokom utrke saplela se Britanka Laura Weightman i nezgodno pala udarivši glavom od stazu. Šokantna scena,

Fudbal: Bosna i Hercegovina bolja od J. Koreje, tri gola Edina Višće! (VIDEO)

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine odigrala je prijateljsku utakmicu s domaćom selekcijom Južne Koreje. Domaćina, učesnika nadolazećeg Mundijala Zmajevi su pobijedili s visokih 3:1.  Golove za našu reprezentaciju postigao