Taekwondo: Nedžad Husić zlatni na Turkish Openu, medaljama se okitilo još pet naših takmičara

Nedžad Husić, najbolji sportista Bosne i Hercegovine, osvojio je zlatnu medalju na Turkish Openu, turniru G1 kategorije.

Nedžad je na putu do zlata ostvario pet pobjeda, čime je potvrdio odličnu formu, što posebno raduje, s obzirom na nadolazeća takmičenja.

Seniorke Ada Avdagić i Petra Ždero su na ovom takmičenju osvojile bronzane medalje, dok je juniorka Ema Kurić sa pet pobjeda odnijela zlatnu medalju. Benjamin Husić je osvojio srebro, a Anja Hrgić, bronzu.

Previous Izbori u Pakistanu: Khanove pristalice izašle da se osvete glasanjem za njegovo političko zatvaranje
Next Legendarni fudbaler dobio otkaz u HNS-u - jer ne navija za Dinamo!

Pogledajte kako je Lana došla do 1. mjesta i rekorda juniorskog SP

Lana Pudar, bosanskohercegovačka plivačica je svjetska šampionka! S vremenom 02:07.20 Lana je osvojila titulu juniorske svjetske prvakinje na 200m leptir te postavila novi rekord svjetskih juniorskih prvenstava! Pudar će nastupiti

Džeko dočekao Krunića: Dobro došao u porodicu

Bosanski reprezentativac Rade Krunć novi je igrač istanbulske ekipe Fenerbahce. A tu ga je dočekao njegov zemljak, kapiten reprezentacije Edin Džeko. ‘Dobro došao u porodicu’ – poručio je bosanski kapiten

Bosanski bokser nokautom slavio protiv njemačkog borca koji je imao 8 pobjeda u isto toliko borbi

U subotu 29.4. odrzana je profi boks revija u Njemackoj u Oberhausenu. Danijal Alagic se borio protiv domaceg neporazenog borca , Patric Schafera koji dolazi iz Ugro box kluba iz