Velika pobjeda naših rukometaša na početku kvalifikacija za EP

Rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine danas je počela takmičenje u grupi 5 kvalifikacija za Evropsko prvenstvo koje će se u januaru 2020. godine održati u Austriji, Norveškoj i Švedskoj.

Pred izabranicima Bilala Šumana na startu je bio duel protiv Bjelorusije i loše tradicije. Večeras je ipak rezultat glasio 30:29 u korist rukometaša Bosne i Hercegovine. Velika pobjeda u gostima na startu kvalifikacija protiv prvog favorita naše kvalifikacione grupe..

Sekcija Bosne i Hercegovine svoj naredni meč igra za dva dana u Tuzli, protivnik je Češka.

Previous Zanimljivost u voćnjaku Senada Hodžića: Jabuka rodila po drugi put u ovoj godini
Next Posjetioci Sajma turizma zanimali se za ćupove grnčara iz sela Liješeva (VIDEO)

Karatistkinja iz Cazina osvajačica Svjetskog kupa

Ajla Mahmutović, sedamnaestogodišnja karatistkinja iz Cazina osvojila je prvo mjesto na takmičenju World Youth Cup koji se ove godine održao u hrvatskom Umagu. Ovo najveće karate prvenstvo okupilo je samo

BOKS: Sandžaklija Muamer Hukić odbranio titulu svjetskog prvaka

Njemački bokser porijeklom iz Sjenice Marco Huck (Muamer Hukić) odbranio je u Hanoveru titulu prvaka svijeta u kruzer kategoriji. On je na poene 117:111, jednoglasnom odlukom sudija savladao aktuelnog prvaka

Sportisti Specijalne Olimpijade Bosne i Hercegovine u Austriji osvojili 14 medalja

Sportisti Specijalne Olimpijade BiH doputovali su danas u Sarajevo nakon učešća na Zimskim olimpijskim igrama u Austriji sa 14 osvojenih medalja, javlja Fena. Izvršna direktorica Specijalne olimpijade Bosne i Hercegovine