Sejfo Šehović osvojio dvije zlatne medalje i oborio svjetski rekord na takmičenju u Sloveniji

Proteklog vikenda održano je takmičenje u Ivanćna Gorica kod Ljubljane u powerliftingu i deadliftu, a bosanskohercegovački predstavnik Sejfo Šehović zabilježio je još jedan uspješan nastup – izvještava Face.

Šehović je osvojio dvije zlatne medalje i pehar za relativno prvo mjesto, te je oborio svjetski rekord u deadliftu, podigavši 240 kg u GPC federaciji.

Dvije zlatne medalje je odvojio i u powerliftingu i deadliftu u kategoriji do 75 kg. Sa svojih 73 kilograma podigao je 240 kg.

Previous Zagreb: Na otkrivanju spomenika vikao "Tuđman zločinac" pa fizički napadnut
Next Održan 6. Forum službi zapošljavanja: Podržano pokretanje više od 100 biznisa

Reprezentativci nakon utakmice: Bilo je prelijepo, čovjek može samo uživati u ovakvim utakmicama

Izjave reprezentativaca i selektora nakon prijateljskog susreta u Beču između Austrije i Bosne i Hercegovine… Ervin Zukanović Lijevi bočni igrač fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine, koji se na najbolji način

Musa: Postoji interes hrvatske reprezentacije, ali to me ni najmanje ne zanima

Džanan Musa, mladi košarkaš zagrebačke Cedevite i lider kadetske selekcije BiH koja je osvojila zlato na Evropskom prvenstvu u Litvaniji, potvrdio je da postoji interes hrvatske reprezentacije da obuče dres