Sejfo Šehović osvojio dvije zlatne medalje i oborio svjetski rekord na takmičenju u Sloveniji

Proteklog vikenda održano je takmičenje u Ivanćna Gorica kod Ljubljane u powerliftingu i deadliftu, a bosanskohercegovački predstavnik Sejfo Šehović zabilježio je još jedan uspješan nastup – izvještava Face.

Šehović je osvojio dvije zlatne medalje i pehar za relativno prvo mjesto, te je oborio svjetski rekord u deadliftu, podigavši 240 kg u GPC federaciji.

Dvije zlatne medalje je odvojio i u powerliftingu i deadliftu u kategoriji do 75 kg. Sa svojih 73 kilograma podigao je 240 kg.

Previous Zagreb: Na otkrivanju spomenika vikao "Tuđman zločinac" pa fizički napadnut
Next Održan 6. Forum službi zapošljavanja: Podržano pokretanje više od 100 biznisa

Mancini: Bosna i Hercegovina je sjajna ekipa

Selektor fudbalske reprezentacije Italije Roberto Mancini kazao je danas da je Bosna i Hercegovina ”sjajna ekipa” komentarišući žrijeb kvalifikacija za predstojeći EURO “Na papiru dobili smo dobru grupu, ali

Pezer i Tuka 6. na Evropskom prvenstvu

Bosanski atletičari Amel Tuka (800m) i bacač kugle Mesud Pezer na Evropskom atletskom dvoranskom prvenstvu izborili su finale u svojim disciplinama.  Na prvenstvu koje se održava u Glasgowu oba

Pezer prvak Balkana s novim državnim rekordom

Najbolji bosanskohercegovački bacač kugle Mesud Pezer danas je osvojio prvo mjesto na Balkanskom prvenstvu u Istanbulu. Pezer je danas postao pravak Balkana osvojivši prvo mjesto na Balkanskom prvenstvu u