Anes Bostandžić – srebro za bosanskog karatistu u Parizu

Bosanski karatista Anes Bostandžić osvojio je srebrenu medalju na prestižnom turniru Premier lige u Parizu!

Bostandžić je u kategoriji borbe seniori + 84 kg na turniru Karate1 Premier League koji se održava u Parizu zaustavljen tek u finalu, od predstavnike Egipta – svjetski najbolje rangiranog karatiste.

Naš karatista rangiran je mađu 10 najboljih Svjetske karate federacije!

Previous Obiteljsko pranje ratnih zločinaca
Next Mladi bosanski hokejaši idu u viši rang nakon osvojenog turnira u Sarajevu

Edin Puhalo, nokautom protiv Kurzawe, do naslova prvaka Evrope

Bosanskohercegovčki profesionalni bokser Edin Puhalo, alijas Iron Puki, sinoć je prekidom u trećoj rundi u Frankfurtu savladao Nijemca Kai Kurzawu i postao šampion Evrope u WBO verziji. Puki je

Zmajice bolje od Bjelorusije

Ženska „A“ reprezentacija pobijedila je danas na „Bilinom polju“ u Zenici Bjelorusiju sa 1:0 u susretu 6. kola grupe B4 UEFA Lige nacija. Izabranice Samire Hurem ofanzivno ulaze u meč

Bosanac kojeg svi cijene u Minhenu: Salihamidžić od 2020. ima novu funkciju u Bayernu!

Hasan Salihamidžić unapređen je iz sportskog direktora u Upravni odbor njemačkog prvaka Bayerna. Bivši bosanskohercegovački reprezentativac i nekadašnji igrač minhenskog kluba će zvanično u novi posao krenuti od ljeta 2020.