Mesud Pezer najbolji na Balkanu

Prvenstvo Balkana za seniore i seniorke u atletici održava se 22. i 23. jula u Kraljevu (Srbija). Između ostalih disciplina, danas je na programu bilo takmičenje u bacanju kugle, a našu državu je predstavljao Mesud Pezer.

Najbolji hitac našeg takmičara završio je na daljini od 20,55 m što je bilo dovoljno da osvoji prvo mjesto i ponese titulu najboljeg bacača kugle na Balkanu.

Slika može predstavljati 4 osobe i tekst koji navodi 'COMPETITOR ATTEMPT 6 PERFORMANCE 20,55 146 S2'

Sretan sam zbog ovog uspjeha, ponosan sam što sam kao predstavnik svoje države osvojio prvo mjesto na balkanskom prvenstvu za seniore. Nastavljam s daljim radom i očekujem još bolje rezultate na sljedećim takmičenjima – izjavio je bosanski atletičar.

Asmir Kolašinc, koji predstavlja Srbiju, završio je na drugoj poziciji.

Previous Svečano otvorena Tucakovića džamija u Rabranima kod Neuma
Next FOTO Građani i turisti preplavili ulice Sarajeva

Bosanske košarkašice danas u 1/4 finalu Eurobasketa igraju protiv domaćina Francuske

Ženska košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine danas igra najvažniju utakmicu u svojoj historiji. Po prvi put, Zmajice su u četvrtfinalu Evropskog prvenstva, među osam najboljih ekipa kontinenta, a sada imaju

Pet medalja za bosanske taekwondo reprezentativce na EP u Talinu i Sarajevu

Lamija Alihodžić osvojila je bronzanu medalju za Bosnu i Hercegovinu posljednjeg dana Svjetskog taekwondo prvenstva za kadete u Sarajevu. Predstavnica naše zemlje je u kategoriji žena preko 176cm osvojila prvu

BH RAZGLEDNICA

Održana tradicionalna Ključka regata

Na rijeci Sani jučer je plovilo više od 100 čamaca s učesnicima iz mnogih dijelova Bosne i Hercegovine, ali i van granica države.  Ključka regata, za mnoge najvažniji ljetni događaj,  startala