MiniEuro: Bosna i Hercegovina osvojila treće mjesto (VIDEO)

Minifudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine osvojila je bronzu na Evropskom prvenstvu koje se održava u Vrsaru u Hrvatskoj nakon što su savladali selekciju Češke rezultatom 4:3.

Ovo je bilo prvo učešće naše selekcije na Evropskom prvenstvu.

Nakon prolaska grupne faze naši reprezentativci su pobijedili Španiju u osmini finala, potom Poljsku u četvrtfinalu, da bi danas poslijepodne izgubili od Hrvatske (3:2 poslije penala) u polufinalnom meču.

Čestitamo našim Zmajevima na dobrim igrama i zapaženom rezultatu!

Pogledajte golove koje su postigli reprezentativci Bosne i Hercegovine u večerašnjoj utakmici za treće mjesto…

(mb)

Previous Emir Spahić u top 5 igrača Bundeslige
Next Privreda Bosne i Hercegovine može opet biti regionalni lider

Karate – Mirnesa Bektaš osvojila zlato na EP-u u Sočiju

Mirnesa Bektaš osvojila je naslov prvakinje Evrope u karateu u konkurenciji do 21 godine. Članika Karate kluba Bosna na 45. evropskom prvenstvu za kadete, juniore i U-21 takmičare u

Sejfo Šehović na SP-u uz prvo mjesto oborio i svjetski rekord

Sejfo Šehović nakon fantastičnog rezultata na Svjetskom prvenstvu WUAP federacije u powerliftingu, benchpressu i deadliftu u Čikagu nije imao odmora, a uslijedilo je takmičenje u Slovačkoj gdje također zlato i

Lukavčanin Hamza Čajić odbranio titulu prvaka Evrope u karateu!

U Limasolu na Kipru održava se Evropsko prvenstvo za kadete i junioru u karateu na kojem Lukavčanin Hamza Čajić, član KBS “ORKKA” Lukavac, brani titulu prvaka Evrope koju je osvojio