Zlato sija, himna Bosne i Hercegovine prija!

Nabolja bosanskohercegovačka plivačica Lana Pudar danas je osvojila zlato na SP!

S vremenom 02:07.20 Lana je osvojila titulu juniorske svjetske prvakinje i postavila novi rekord svjetskih juniorskih prvenstava!!

Zlatna sportistkinja Bosne i Hercegovine imala je podršku i danas tokom nastupa u gradu Netanya.

Ceremonija dodjela medalja za trku 200m delfin gdje je naša sjajna plivačica Lana Pudar postala svjetska prvakinja i rekorder šampionata!!

Previous U Sarajevu predstavljen ”Bosanski pravopis” Refika Bulića
Next Čović: Neće biti građanske države. Već naredne sedmice krećemo još odlučnije

Pobjede bosanske reprezentacije u sjedećoj odbojci na početku EP-a

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci pobjedama je počela nastup na Evropskom prvenstvu koje je danas počelo u Budimpešti. Izabranici Mirze Hrustemovića su u 1. kolu Grupe B savladali

Mustafa Šarić iz Zenice pobjednik u skokovima u vodu na Bentbaši

Mustafa Šarić iz Zenice osvojio je prvo mjesto na osmom takmičenju u skokovima u vodu “Bentbaša Cliff Diving” koje je održano danas u Sarajevu. Drugo mjesto pripalo je Evaldu Krniću, a

‘Zmajevi’ večeras u Zenici igraju prijateljski meč protiv Gruzije

Nogometna reprezentacija Bosne i Herecgovine večeras na zeničkom Stadionu “Bilino polje” igra prvu od dvije martovske prijateljske utakmice, a rival je Gruzija. Susret počinje u 20.45 sati, u istom terminu