Novo finale za najbolju bosansku plivačicu

Lana Pudar upravo je otplivala svoju polufinalnu utrku na svjetskom juniorskom prvenstvu koje se održava u Izraelu u disciplini 50m delfin s vremenom 26.64, osvojivši drugo mjesto u svojoj grupi i ukupno četvrto mjesto, plasiravši u finale svjetskog juniorskog prvenstva

Finalna utrka je na rasporedu sutra poslijepodne kao treća disciplina programa, što je otprilike po lokalnom vremenu oko 18:10h, a po našem u 18:10h – saopćili su iz Laninog kluba ‘Orka’.

Podsjećamo na jučerašnje 1. mjesto, na 200m leptir/delfin, koje je osvojila naša zlatna sportistkinja – s vremenom rekorda svjetskih juniorskih šampionata.

Previous Izetbegović govorio o bosanskoj historiji, Dodiku to prilično zasmetalo
Next Film "Svako ima svoj Everest" Tomislava Cvitanušića na AJB DOC-u: Priča o fenomenu dosezanja vrhova

Naši mladi kickboxeri osvojili 14 medalja na EP-u u Mađarskoj

Kickbox reprezentacija Bosne i Hercegovine osvojila je 14 medalja na Evropskom prvenstvu za djecu, kadete i juniore u mađarskom Gyoru. Zlatnu medalju osvojila je Adna Behrem, dok su srebrene odnijeli Zaim

Mesud Pezer osvojio prvo mjesto na atletskom mitingu u Latviji

Perspektivni bosanskohercegovački atletičar Mesud Pezer ostvario je još jednu pobjedu, ovaj put na mitingu u latvijskom glavnom gradu Rigi. Pezer je kuglu bacio na 20,44 m. Nedavno je naš bacač

Teletović i Sikiraš podržali zlatne kadete

Kadetska košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine u Zaragozi igra Svjetsko prvenstvo, a u prvom susretu izabranici selektora Josipa Pandže savladali su Dominikansku Republiku rezultatom 84:59, piše Faktor.ba. Iako oslabljeni neigranjem