Bosna i Hercegovina ekipno prvoplasirana na Balkanskom taekwondo prvenstvu

Na Balkanskom prvenstvu koje se održalo u Albaniji učestvovalo je 120 takmičara iz Bosne i Hercegovine, a naša ekipa osvojila je prvo mjesto u ekipnom poretku.

Ovo je sjajan rezultat i pokazatelj da je naša zemlja zasluženo dobila domaćinstvo za organizaciju ovog takmičenja u narednoj godini.

Drugoplasirana je bila ekipa Turske, dok je treće mjesto bila domaćin Albanija.

Slika može predstavljati jedna ili više osoba, ljudi stoje i u zatvorenom

“Pokazali smo da osim organizacionih uspjeha, naši sportisti ostvaruju vrhunske rezultate i stavljaju Bosnu i Hercegovinu na mapu uspješnih taekwondo nacija. Osvojili smo dvadeset zlatnih medalja i zasluženo se našli na postolju u ekipnom poretku” istakao je Samir Šarić, predsjednik Taekwondo saveza BiH.

Previous Bivši košarkaši i novi politički partneri: Sarajevski političar kod Dodika u Laktašima
Next CIK većinom glasova odlučio da je sporni glasački listić važeći, Dodik se žali

Fahrudin Adilović kadetski evropski klupski prvak u teakwandou

Fahrudin Adilović, član TKD Bosna Visoko kadetski je evropski klupski prvak do 57 kg. Na evropskom prvenstvu u Zagrebu sjajni bosanskohercegovački predstavnik zabilježio je sjajne nastupe, tri pobjede i zasluženo

Reprezentativci nakon Lihtenštajna: Nakon tri poraza, svaka pobjeda dobro dođe

Reprezentacija Bosne i Hercegovine savladala je sinoć na stadionu „Bilino polje“ u Zenici selekciju Lihtenštajna rezultatom 2:1 (2:1) u okviru 5. kola grupe J kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2024. godine

FIBA: Briljantna Bosna i Hercegovina piše historiju nakon dvije decenije suše

Bosna i Hercegovina tjera ljude da sjednu i prate njen povratak na FIBA-in ženski EuroBasket nakon više od dvije decenije odsustva, dok generacija fanova prvi put gleda svoju naciju na