Davis Cup: Bosna pobijedila Bugarsku

Teniska reprezentacija Bosne i Hercegovine savladala je Bugarsku rezultatom 3:1 u meču Svjetske grupe 1 Davis kupa.

Nakon što su u subotu pobjede ubilježili Nerman Fatić i Damir Džumhur, u nedjelju su Mirza Bašić i D. Džumhur savladali bugarski par te osigurali pobjedu.

Kasnije je Pjotr ​​Nesterov pobijedio našeg Andreja Nedića, što nije utjecalo na ukupni rezultat. Mečevi su se igrali u bugarskom Burgasu.

Reprezentacija Bugarske ispada u Svjetsku grupu II ekipnog turnira. Bosna i Hercegovina ostaje u I Svjetskoj grupi te će na jesen igrati meč za kvalifikacije u svjetsku završnu grupu.

Previous Arian Milicija viceprvak Balkana u skoku s motkom za juniore u dvorani
Next 'Uništila se institucija koja je trebala ovoj državi. Načelnik štaba CZ je bio Fahrudin Solak, a komandant Jelka Miličević. Ona je bila prvi potpisnik, a Fadil Novalić drugi.'

Remi u Beču, gol Hajrovića (VIDEO)

U prijateljskoj fudbalskoj utakmici igranoj na stadionu Ernst-Happel u Beču selekcije Austrije i Bosne i Hercegovine su odigrale neriješeno 1:1. U prvom poluvremenu domaćin je bio bolji, bolju igru Austrijanci

Hvala Tuzli, Mejdanu i čitavoj Bosni i Hercegovini na neizmjernoj podršci

Bosanska košarkaša reprezentacija odigrala je dva meča kvalifikacija za naredno EP. Nakon pobjede na Kipru, uslijedio je poraz od Francuske kući (64:74). O plasmanu na Eurobasket tako će najvjerovatnije odlučivati

Propuštena prilika – fudbaleri poraženi u finišu utakmice

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je večeras od Ukrajine – 1:2 u polufinalnoj utakmici baraža za EURO. Prvo poluvrijeme donijelo je solidnu igru u kojoj smo vidjeli bolju igru